12 Aralık 2019 Perşembe

admin

Karslı Şehidimiz memleketine geldi!

karsli-sehidimiz-memleketine-geldi

Barış Pınarı Harekatı bölgesinde görev yapan ve silah kazasıyla şehit olan Kars’ın Susuz İlçesine bağlı Yaylacık Köyü nüfusuna kayıtlı Piyade Sözleşmeli Er Caner Selimoğlu’nun cenazesi havayolu ile Kars’a geldi.
22 Ekim 2019 Salı 18:13

 Piyade Sözleşmeli Er Caner Selimoğlu’nun cenazesi Şanlıurfa GAP Havalimanında düzenlenen askeri törenin ardından özel Türk Yıldızı uçağı ile Kars’a getirildi.


Şehit Caner Selimoğlu için Harakani Havalimanında tören düzenlendi. Düzenlenen törene Kars Valisi Türker Öksüz, Kars milletvekilleri 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Iğdır Valisi Enver Ünlü, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, CHP Kars İl Başkanı Mustafa Arasa, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Hidayet Arıkan, İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, protokol üyeleri, STK temsilcileri, askeri erkan, emniyet personeli, şehidin yakıları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 

Türk Bayrağına sarılı şehidin naşı silah arkadaşlarının omuzlarında uçaktan alınarak katafalka konuldu. Ardında da iki dakikalık saygı duruşunda bulunulduktan sonra kısa özgeçmişi okundu.
 

Kars İl Müftüsü Yusuf Eviş’ın okuduğu duanın arından şehidin naşı cenaze aracına konularak uzun araç konvoyu eşliğinde toprağa verilmek üzere toprağa verilmek üzere köyüne götürüldü.
 

Öte yandan şehit Piyade Sözleşmeli Er Caner Selimoğlu’nun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Susuz’un Yaylacık Köyünde defnedilecek.

karsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(1)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(2)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(3)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(4)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(5)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(6)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(7)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(8)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(9)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(10)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(11)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(12)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(13)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(14)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(15)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(17)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(18)-001.jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(19).jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(20).jpgkarsli-sehidimiz-memleketine-geldi!-(21).jpgHaber okunma sayısı: 167

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Kars’ta Asayiş Sağdıç’ın Kontrolünde

Kars İl Emniyet Müdürü Müdürü Yavuz Sağdıç, bir yandan kentin huzur ve güvenini artırmak için gece güzdü

AK Partili Erkan Kandemir, Kars’ta Konuştu

Kongre süreci kapsamında Kars’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti İl teşkilat

Doğu: “Koca koca devletler insan hakları noktasında sınıfta kalmaktadır”

Kars Vali Yardımcısı Mehmet Zahid Doğu, “Maalesef koca koca devletler insan hakları noktasında sınıfta

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kars’ta!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kars’ta partisinin teşkilat toplantısına katıldı.

Kağızmanspor Gazi Karsspor'u 3-1 yendi

Kağızmanspor- GaziKarsspor Maçı öncesi Ak Parti il genel Meclis üyelerinden Kağızmanspor Kulübü

Vefalı öğrenci Mezun olduğu okulun öğrencilerini unutmadı ,

1986 yılında okumaya başlayıp 1994 yılında mezun olan Vefalı Öğrenci Yasin Arduç 25 yıl sonra okuduğu

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KARS - HAVA DURUMU

KARS