29 Şubat 2020 Cumartesi

admin

Türkiye gençler Boks Şampiyonası'na Kağızmanlı boksörler iddialı hazırlanıyor.

turkiye-gencler-boks-sampiyonasina-kagizmanli-boksorler-iddiali-hazirlaniyor

Ordu'da 9 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Boks Şampiyonasında Kars il birincisi olan öğrencileri Kağızmanlı Boks Antrenörü Erdoğan Su tarafından eğitiliyor.
03 Şubat 2020 Pazartesi 12:35

 Ordu'da 9 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Boks Şampiyonasında Kars il birincisi olan öğrencileri Kağızmanlı Boks Antrenörü  Erdoğan Su tarafından eğitiliyor.

 

Kağızman Halk Eğitimi Merkezi Bünyesinde açılan kurslarda  Eğitim gören 170 kursiyer öğrenciden dereceye giren 3 öğrenci Kars'ta İsmail ay temiz spor tesisinde Milli Takın Antrenörü Öner Osman oğlunun yönettiği Boks turnuvasında başarı gösteren Kağızmanlı boksörler Orduda Türkiye boks şampiyonasına katılmaya hak kazandılar, Öğrenciler Kağızman Takımı olarak Orduda Kars'ı temsil edecek.

 

 Burada çalışmalar hakkında bilgi veren Boks Antrenörü Erdoğan Su"Yaklaşan Türkiye Gençler  boks şampiyonamız var. Bizim tabii ki başarılı bir grafiğimiz var. Kağızman'ın boks alanında Türkiye'de belli bir yeri var.

 

Geçmiş dönemlerde de Türkiye'de takım olarak yine şampiyonluklarımız var. Bu yılda yenilenme gençliğe altyapıya daha çok önem vererek yeni şampiyonlar çıkarma noktasında çok ciddi bir şekilde hazırlanmaktayız. Ordu'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'na sporcularımızı çok ciddi bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz.  Boks anlamında yine Kağızman'ı Karsta çok iyi bir şekilde temsil ettik .

 

İnşallah bu çalışmalar ile hedefimizi bulacağız Burada şunu belirtmek istiyorum Orduya gitmek için bizlere destek olan Kağızman Belediye Başkanımız Sayın Nevzat Yıldız'a Kağızman Kaymakamımıza Gençlik ve spor genel Müdürlüğünde bulunan Sayın Emrullah Koman'a Ay temizler adına Hakan Aytemiz'e çok teşekkür ederim " diye konuştu.

 

 

Öte yandan  Boks Şampiyonluğuna katılan öğrencilerden Abdulkadir Yener" biz bura da arkadaşlarımla Kağızman'ı Ordu'da en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız" şeklinde konuştu.Haber okunma sayısı: 175

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Kağızman'da 38 Köyün Yolu Ulaşıma Kapalı

Kağızman İlçesi’nde 38 köyün ilçe merkeziyle bağlantısı kesildi.

Kağızman'da Portakal Kafe Açılışı Yapıldı,

Kağızman ilçesinde Son Yıllarda Apart otelllerin yapılması ile birlikte alt katlarında Cafe olarak

Kağızman'da Elektrik Tellerine Takılan Güvercini Tedaş Kurtardı

Kağızızman İlçesi'nde elektrik tellerine takılan güvercin, TEDAŞ ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kağızman'da kar kütleleri kamyonlarla ilçe dışına taşınıyor

Kağızman Belediyesi tarafından ilçede dünden beri etkili olan kar yağışının ardından ilçe merkezi ve

Gazeteci Bedir Altunok’a En İyi Haber Ödülü

Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’nce düzenlenen Gazetecilik Başarı Ödülü-2019 Yarışmasının sonuçları

Kars Polisinden Şafak Operasyonu

Kars'ta özel hareket ve terör şube polisleri şafak operasyonu düzenlendi.

KARS - HAVA DURUMU

KARS