29 Şubat 2020 Cumartesi

admin

Kağızman, Wushu Türkiye Şampiyonası’na damgasını vurdu

kagizman-wushu-turkiye-sampiyonasina-damgasini-vurdu

Wushu Türkiye Şampiyonası’na, 9 sporcusuyla katılan Kağızman Gençlik Ve Spor Kulübü wushu sporcuları , 5 sporcu Türkiye de dereceye girerken, 4 sporcuda Türkiye Milli takıma girmeyi başardı.
10 Şubat 2020 Pazartesi 10:49

 Wushu Türkiye Şampiyonası’na, 9 sporcusuyla katılan Kağızman Gençlik Ve Spor Kulübü wushu sporcuları , 5 sporcu  Türkiye de dereceye girerken, 4 sporcuda Türkiye Milli takıma girmeyi başardı.

 

Uzakdoğu sporlarında gösterdiği üstün başarılarla spor kamuoyunun dikkatlerini çeken Kağızman Gençlik Ve Spor Kulübü , Wushu’da elde ettiği başarısını devam ettiriyor.

Antalyada’da yapılan Wushu Türkiye Şampiyonasında Muay Thai ve Kick Boks branşlarındaki Türkiye dereceleri  gibi üstün dereceler Wushu’da da geldi. Kağızman Gençlik Ve Spor Kulübü , bir kez daha çalışmak, disiplin ve gayretin büyük ödüllere ulaşmayı sonuç verdiğini gösterdi.

 

Kağızman Gençlik Ve Spor Kulübü Uzak doğu sporcularının elde ettiği başarılardan dolayı kendilerini kutlayan Kağızman Gençlik Ve Spor Kulübü  Antrenörü Ferman Büyükdağ, başarıya yoğun gayretler ve disiplinli çalışmalar sonucunda ulaşıldığını söyledi.

Gerek sporcuların, gerekse antrenörlerin bu konuda çok büyük özveri ile çalıştıklarını söyleyen Büyükdağ“Yetenek ve kabiliyet başarı için yereli değil, disiplinli çalışma ve iyi bir hoca denetiminde programlı çalışma başarıyı getirir. Sporcularımızın azmi ve gayreti teknik heyetin bilgi ve tecrübesi bu çok önemli başarıyı getirmiştir” dedi.  

Wushu Türkiye  Şampiyonası na katılan Kağızman Gençlik Ve Spor Kulübü Antrönörtlerden  Aytaç Turan ve Hüseyin Örsçelik yaptıkları açıklamada "özellikle bizlere destek olarak Antalya'daki yarışmalara katılmamızı sağlayan sponsorlarımızdan site tele kom sahibi Mustafa Altun'a Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, ve Ak Parti ilçe Başkanımıza çok teşekkür ederim.

Çünkü onların sayesinde Antalya'ya gitme şansı yakaladık,Ayrıca antronerlerimizden başta Ferman Büyükdağ hocaya, Mehmet Büyükdağ Hocaya, Burhan Kocabey hocaya, ve burada başarı sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum"dedi,Haber okunma sayısı: 289

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Kağızman'da 38 Köyün Yolu Ulaşıma Kapalı

Kağızman İlçesi’nde 38 köyün ilçe merkeziyle bağlantısı kesildi.

Kağızman'da Portakal Kafe Açılışı Yapıldı,

Kağızman ilçesinde Son Yıllarda Apart otelllerin yapılması ile birlikte alt katlarında Cafe olarak

Kağızman'da Elektrik Tellerine Takılan Güvercini Tedaş Kurtardı

Kağızızman İlçesi'nde elektrik tellerine takılan güvercin, TEDAŞ ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kağızman'da kar kütleleri kamyonlarla ilçe dışına taşınıyor

Kağızman Belediyesi tarafından ilçede dünden beri etkili olan kar yağışının ardından ilçe merkezi ve

Gazeteci Bedir Altunok’a En İyi Haber Ödülü

Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’nce düzenlenen Gazetecilik Başarı Ödülü-2019 Yarışmasının sonuçları

Kars Polisinden Şafak Operasyonu

Kars'ta özel hareket ve terör şube polisleri şafak operasyonu düzenlendi.

KARS - HAVA DURUMU

KARS